top of page

ŠVIESTUVŲ GAMYBA

Pagal individualius užsakymus

01.

PASIRINKIMAS

Gaminame lubinius, sieninius, stalinius šviestuvus ir toršerus pagal individualius užsakymus. Papasakokite savo viziją ar klauskite mūsų patarimo – kartu rasime geriausią sprendimą Jūsų erdvei.

Bright Idea
Person Writing
02.

PROJEKTAVIMAS

Paruošime brėžinius Jūsų užsakymui, pagal kuriuos toliau gaminsime šviestuvus. Juos pasitvirtindami kartu, užtikrinsime, kad matmenys ir medžiagos, kurios bus naudojamos šviestuvų gamybai, visiškai atitiktų kliento pageidavimus.

GAMYBA

03.

Plienas, akrilas, rankų darbo stiklas, krištolas - tai tik keletas dažniausiai naudojamų medžiagų šviestuvų gamybai. Dirbame tiek su ekonomy, tiek vidutiniosios ir top serijos medžiagomis, tad kiekvienam klientui individualiai parinksime tinkamiausią variantą. Kiekvienas mūsų gaminamas šviestuvas yra kruopščiai surenkamas rankomis, taip užtikrinant aukščiausią kokybę.

A Man Welding
Person Taping Box at Warehouse

PRISTATYMAS

04.

Šviestuvų pristatymas, nuo užsakymo patvirtinimo iki gavimo, gali užtrukti iki 15 savaičių. Jums pageidaujant – pristatysime užsakymą į Jums patogią vietą, o profesionalūs meistrai greitai ir kokybiškai surinks šviestuvus.

bottom of page